Miłość pokona wszelkie przeszkody

Wielu z nas boryka się z dotykiem traumatycznej, bolesnej przeszłości. Rozdrapujemy stare rany i nie pozwalamy wedrzeć się szczęściu w nasze życie. Jednak miłość, która pojawia się znienacka pozwala zamknąć pewne rozdziały i zainicjować nowe, radosne dni. “To, co nas łączy” jest książką wyjątkową, która pobudza do myślenia i każe zadać sobie pytanie, czy i ja przypadkiem nie pozwalam przeszłości wdzierać się w moją teraźniejszość.

Cierpiący bohaterowie

Adrianna Klara Kłosińska wykreowała postacie, które borykają się z dawnymi urazami i niedokończonymi sprawami. Atalia to dziennikarka, która niedawno rozstała się z partnerem. I choć cierpi, to ma przy sobie wiernych przyjaciół, którzy są dla niej jak rodzina. Ufa im bezgranicznie i zrobiłaby wszystko, byleby na ich twarzach codziennie gościł uśmiech.

Drugim bohaterem jest Henrik, który prowadzi rodzinny biznes. Z zewnątrz sprawia wrażenie człowieka radosnego, który swoją pogodą ducha zaraża całe swoje otoczenie. Nikt by nie powiedział, że w głębi serca cierpi i walczy z wciąż na nowo rozdrapywanymi, traumatycznymi wspomnieniami.

Historia opowiada losy dwojga ludzi, którzy poznają się przypadkowo i odkrywają, jak wiele ich łączy. Próbują rozwikłać dawne tajemnice i uporać się z wieloma problemami. W międzyczasie rodzi się między nimi coraz silniejsze uczucie. Czy ono przetrwa?

Zamknij stare rozdziały

“To, co nas łączy” ukazuje ponadczasową prawdę o tym, że chcąc rozpocząć nowe życie, najpierw trzeba uporać się z dawnymi relacjami i traumami. I choć miłość potrafi pokonywać niejedne przeszkody, to my sami musimy jej w tym dopomóc.

Niewątpliwie Adrianna Klara Kłosińska napisała książkę, która jest warta uwagi. Czytelnicy znajdą w niej uniwersalne kwestie i prawdy dotyczącej ludzkiej natury, cierpiącej psychiki i szans, które zsyła nam los. Miłość jest najsilniejszym i najintensywniejszym uczuciem, które dotyka każdego z nas. Pytanie, na ile pozwolimy mu zawładnąć naszym życiem.

Zgrane relacje oparte na zaufaniu i rozmowach potrafią dodać skrzydeł i zmotywować nas do działania. Dlatego też prawdziwi przyjaciele i wierni partnerzy są na wagę złota. Warto o tym pamiętać, zawierając nowe znajomości i dbając o te dawne.

Nie zastanawiaj się już dłużej

“To, co nas łączy” jest książką, którą naprawdę warto poznać i przeczytać. Zadowoli ona wrażliwe, analityczne umysły czytelniczek. To literatura skierowana głównie do kobiet, które pragną, by podczas lektury towarzyszyły im emocje i wypieki na twarzy. Każda z pań znajdzie w tym utworze coś dla siebie i jeszcze długo po zakończeniu czytania nie będzie mogła zapomnieć o zatrzymującej nas fabule.